הנחות >>

העלמת סימני מתיחה

מעט רקע

תחילה לפני שנלמד כיצד נפעל להעלמת סימני מתיחה אדומים או לבנים נבין מהם אותם סימנים. סימני מתיחה נראים כקווים בעור, אשר תחילה הינם אדומים ובולטים ועם הזמן דוהה צבעם והופך ללבן, והם נהיים לשטוחים יותר ואף שקועים.

ממה נגרמים סימני מתיחה?

סימני מתיחה מהריון מהשמנה, הריון, גנטיקה או צמיחה מואצת אצל צעירים.

התופעה של סימני מתיחה הינה שכיחה מאוד. כ-90% מהנשים בהריון יסבלו מסימנים אלו, 70% מהנערות ואף 40% מהבנים בגיל ההתבגרות יסבלו מכך.

היכן ניתן לראות סימני מתיחה?

לרוב הטיפול בסימני מתיחה נעשה ברגליים, מסביב למפשעה, בבטן, בזרועות, בגב התחתון וכדומה. כאשר מדובר על סימני מתיחה מהריון האזור העיקרי שיפגע הוא הבטן.

טיפול בסימנים

ישנן דרכים שונות לטפל בסימני המתיחה. אחת הדרכים הנפוצות אך היקרות משמעותית מהשאר היא טיפול בלייזר. הטיפול לא מעלים סימני מתיחה לגמרי אל יכול לסייע בטשטוש הסימנים. בנוסף, הסימנים עשויים לחזור לאחר תקופה מסוימת בתום התהליך.

שיטה נוספת היא שימוש בקרמים, סרומים ומשחות. קיימים היום בשוק מגוון תכשירים עבור העלמת סימני מתיחה אדומים או לבנים, מניעת, האטת או טשטוש הסימנים בשלביהם השונים.

טיפול בסימני מתיחה הנחשב חדיש ומוצלח (וכמובן זול בהרבה) הינו הטיפול בעזרת דרמה רולר. מדובר ברולר מחטים מיקרוסקופיים הפוצע את רקמת התאים הישנים, ותאים חדשים צומחים במקומם. המכשיר גורם לרענון העור ולייצור מחדש של קולגן ואלסטין (חומרים הבונים את נפח רקמת העור) והטיפול פשוט ואינו דורש מאמץ.

דרמה רולר עוזר לפתוח את העור ולשפר את ספיגת הקרמים והמשחות לתאים ובכל מגדיל את יעילותם ומאפשר העלמת סימני מתיחה אדומים ולבנים או לפחות טשטוש ניכר שלהם.

מתי להתחיל טיפול?

יש לטפל בסימני מתיחה הכי מוקדם שאפשר היות וככל שעובר הזמן הם נעשים קשים יותר לטיפול. את הטיפול עם הדרמה רולר יש לבצע פעם בשבוע ולמרוח את הקרם המתאים בסיום כל טיפול.

איזה דרמה רולר מתאים לסימני מתיחה?

רולר המחטים מתאים להעלמת סימני מתיחה, טיפול בצלקות, קמטים, קמטוטים, וכמובן בסימני מתיחה. הדגם המתאים עבור טיפול בסימני מתיחה הינו דרמה רולר 0.5 מ”מ ו-1.0 מ”מ. מומלץ לשלב את הטיפול עם קרם מתאים, אך גם ללא קרם או משחה, הרולר יבצע את העבודה ויעזור להעלים או לטשטש את הסימנים בצורה ניכרת.

מאמרים נוספים:

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה: 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

בחינם: בהזמנה של Derma Pen / דרמה פן

* איסוף עצמי לא קיים כרגע