הנחות >>

טיפול בצלקות אקנה

באמצעות מכשיר מחטים ביתי + מזותרפיה בייתית

ההתייחסות כאן היא לצלקות אקנה, כי צלקות אקנה נפוצות יותר לטיפול, רק הטיפול – כעיקרון – זהה לכל סוגי הצלקות כולן.

צלקות אקנה אדומות
צלקות אקנה אדומות

איך לטפל / להיפטר מצלקות אקנה באמצעות הטיפול שלנו?

איך להעלים צלקות אקנה באופן טבעי בבית?

חלק ראשון - עבודה עם מכשיר מחטים

הצלקות שנוצרו, מבחינת הגוף "סיימו טיפול". הגוף מבחינתו סיים את העבודה עם יצירת הצלקת (לפחות לטווח הקרוב. צלקות יכולה לדהות במהלך השנים). המחטים – של מכשירי המחטים: דרמה רולר / דרמה סטאמפ / דרמה עט –  מייצרות סוג של "פציעות מבוקרות", באיזור הצלקות – ואז הגוף מטפל מחדש בפצעים החדשים באיזור הצלקת, ועושה את עבודת הקסם שלו. הפרשת קולגן, אלסטין וכל הקסם שהגוף יודע לעשות על מנת לטפל בפציעות המבוקרות של המחטים, וכך בעצם נוצר, כתוצאה מטיפול הגוף בפצעים החדשים, חידוש של העור (הטיפול הוא לחידוש כללי של העור. גם לצורך הצערת העור וכדומה – כרגע ההתייחסות היא לטיפול בצלקות).

השימוש במכשירי המחטים משמעותי במיוחד במקרה של צלקות ישנות

חלק שני - מזותרפיה בייתית

שלב ראשון: מריחת חומר הזנה: "מכבית" – שמן על בסיס הצמח "דם המכבים" שהוא ייעודי לטיפול בצלקות.

ד"ר אמיר קיטרון: "השמן האתרי המופק מגידול דם המכבים האיטלקי באזור הרי יתיר, עשיר במיוחד ברכיבים: נריל אצטט וגאמא-כורכומן. אותו נריל אצטט הוכח מחקרית כמחדש של ייצור הקולגן בעור. הגאמא-כורכומין, המוכר לנו גם מהכורכום, ידוע בפעילותו המרפאת פצעים. אפשר להגיד גם שדם המכבים האיטלקי הוא 'משפץ רקמות', היות והוא מסייע להבהרת וצמצום אדמומיות באזורי צלקות, סימני מתיחה ועוד".

שלב שני: מעבר של מכשיר המחטים על העור: דרמה רולר / דרמה סטאמפ / דרמה עט. המחטים פותחות את העור, ומאפשרות לשמן לחדור לעומק העור ולהזין את הגוף (והגוף יודע לקחת את אותם חומרי הזנה נפלאים ולהשתמש בהם לבניית העור).

העלמת / הסרת צלקות אקנה - מה הפוטנציאל?

צלקות אקנה, שנוצרות לאחר שהעור לא הצליח לחזור לצורה הרגילה של העור לאחר הפצעים – בין אם בגלל גירוד הפצעים, פיצוץ הפצעים, או כל סיבה אחרת (גם ללא פיצוץ / גירוד פצעי האקנה יכולה להיווצר צלקת) , יחסית נחשבות לבעלות פוטנציאל גבוה להפחתה / טשטוש / העלמה – מהסיבה שאלה לרוב צלקות שטחיות (לרוב. יש צלקות אקנה שיחסית עמוקות).

צלקות אקנה "רגילות"
צלקות אקנה "רגילות"

במקרה של צלקות "קשות"  – צלקות עמוקות ובמיוחד עמוקות וישנות, יותר קשה לקבל תוצאות. בשביל לקבל יותר תוצאות (או לפחות להגדיל את הסיכוי לקבל יותר תוצאות), נצטרך לעבוד עם אורך מחטים ארוך יותר מהמקובל (כאן ניתן לראות את האורך מחטים המקובל).

אז אמנם עם אורך מחטים אורך יותר נגדיל את הסיכוי לקבל תוצאות טובות יותר, רק מצד שני עם אורך מחטים ארוך מהמקובל יש סיכוי להיווצרות פיגמנטציה (אמנם הפיגמנטציה שעלולה להיווצר היא פיגמנטציה קלה, אבל עדיין). לכן ההמלצה היא לעבוד עם אורך המחטים הממולץ.

שתי הערות בנושא אורך מחטים ארוך מהמקובל:

  1. ישנן לקוחות שבכל זאת העדיפו ל"ספוג" את הפיגמנציה, כי הצלקות הפריעו להן יותר (לא ישר כמובן. רק לקוחות מנוסים מאוד בעבודה עם מחטים)
  2. יש כאלה שבכל זאת עובדים עם אורך מחטים ארוך מאוד, ולא נוצרת להם פיגמנטציה. תלוי בעור, בניסיון וכו'. אז יכולה להיות פיגמטציה בעבודה עם אורך מחטים גדול מהממולץ, אבל לא מחייב.
צלקות אקנה עמוקות
צלקות אקנה "עמוקות"

חוות דעת / לפני ואחרי עם ערכת הטיפול לצלקות של Revivir

טיפול בצלקות אקנה / חטטים מעל גיל 50 - חוות דעת
טיפול בצלקות אקנה / חטטים מעל גיל 50 - לפני ואחרי
חוות דעת דרמה רולר צלקות
דרמה רולר לאקנה - חוות דעת
דרמה רולר לצלקות אקנה - ביקורת
מזותרפיה לצלקות אקנה

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה – 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

* איסוף עצמי לא קיים כרגע