הנחות >>

מזותרפיה

מהי מזותרפיה? מזותרפיה היא החדרת חומרי הזנה, באמצעות מחטים זעירות לעומק העור. המחטים יגיעו בדרך כלל בשימוש במזרק שיחדיר את חומרי ההזנה  ישירות לתוך העור, או באמצעות שימוש בדרמה עט / דרמה רולר שיוצרים נקבים קטנים בעור, ולאחר יצור הנקבים מורחים את הסרום (או כל חומר הזנה אחר) שבזכות הנקבים שנוצרו הסרום חודר לעומק העור.

מזותרפיה

ההיסטוריה של המזותרפיה

המזותרפיה הומצאה ב 1952 ע”י רופא צרפתי בשם מישל פיסטור, במקור בכדי להזריק את התרופה קרוב לאיזור הפגוע, ובהמשך המזותרפיה הועתקה גם לתעשיית הקוסמטיקה לצורך טיפוח העור והצמחת שיער.

למה הטיפול במזותרפיה מיועד?

הטיפול במזותרפיה מיועד לשיקום העור, שימור העור והצמחת שיער.

הכוונה לשיקום העור מכל נזק שנוצר בעור כמו: קמטים, פיגמנציה, צלקות מכל סוג (צלקות אקנה, צלקות ממכות, צחקות מכוויות וכו’), כתמים וכל סוג נזק לעור.

וכמובן לא חייבים לחכות שיקרה נזק  לעור, אנחנו בכל מקרה מתבגרים ונזקי העור מגיעים גם אם אנחנו חיים בצורה הבריאה ביותר. המזותרפיה טובה גם לצמצום נזקי הגיל ושמירה על חיוניות העור.

הערה: אין מזותרפיה שונה לכל בעיה ספציפית בעור, המזותרפיה היא מזותרפיה לעור והטיפול במזותרפיה זהה לעור בכל חלקי הגוף, ולשיקום העור מכל נזק משתמשים באותה שיטת מזותרפיה – לטיפול מזותרפיה לפנים, מזותרפיה לשיער, מזותרפיה לסימני מתיחה, מזותרפיה לצלקות כמו צלקות אקנה וכו’. בכל המקרים שיטת המזותרפיה זהה – ישנם רק אולי שינויים מסוימים בחומרי ההזנה לאזורים שונים בגוף ולמקרים שונים (גם לא מחייב) ועומק חדירה שונה של המחטים. שיטת המזותרפיה אבל היא אותה מזותרפיה.

איך המזותרפיה מחדשת את העור ומצמיחה שיער ולמה קרם לא מספיק?

המזותרפיה מחדשת את העור ומעודדת צמיחת שיער בזכות שתי סיבות:

הזנת עומק העור

מוצרי קוסמטיקה חודרים במידה קטנה מאוד מאוד לעומק העור, במריחה רגילה על העור (ויש כאלו שיגידו שמוצרי קוסמטיקה אינם חודרים בכלל לעור) ומכאן ההזנה של העור היא נמוכה (עד לא קיימת). מזותרפיה כאמור מגיעה לעומק העור בזכות השימוש במחטים, כשאתם חומרי הזנה משמשים לגוף כאמצעי בניה לעור ולשיער. * עדיין יש הסכמה על היתרון בשימוש חיצוני של מוצרי קוסמטיקה מכיוון שהם שומרים על הלחות של העור.

הפעלת הריפוי הטבעי של הגוף

השימוש במחטים עצמן, גורם לפציעות קטנטנות בעור, כשהגוף מרפא את אותן פציעות קטנטנות “על הדרך” הגוף משקם ומחדש את העור, בין היתר על ידי ייצור קולגן ואלסטין, אשר חשובים כל כך לבנית וחידוש העור. לשיער חשובה במיוחד גם זרימת הדם שמוגברת לקרקפת בזכות אותן פציעות קטנטנות שיצרו המחטים.

חשוב לשים לב לאורך מחטים מתאים, ולא לעשות יותר מידי חזרות על העור כי אחרת במקום לשקם את העור, יכולה להיוצר פיגמנטציה על העור.

חשוב גם לשים לב מה מורחים על העור, כי כמו שאפשר להזין את העור אפשר גם להחדיר רעלים לעור עם מוצרי קוסמטיקה לא טבעיים.

יש להימנע גם מחשיפה לשמש לאחר הטיפול. במקרים של נשים בהריון והתפרצות של בעיות עור יש להיוועץ עם רופא.

בהחלט. יש תוצאות טובות. רק צריך להתמיד כמו כל דבר ולזכור שהמזותרפיה גם תלויה בגוף של אותו אדם להחלים  – תלוי בגנטיקה, תזונה, שינה וכו’ – חשוב לתת דגש על אורח חיים בריא גם.

כן יש כאב קל, אבל לא כאב מיוחד. יש כאלה ששמים קרם אלחוש.

 

טכניקת המזותרפיה כשעושים מזותרפיה אצל קוסמטיקאית, מזותרפיה רפואית ומזותרפיה ביתית היא זהה – ההבדל נובע בדרך כלל (לא תמיד) מחדירה עמוקה יותר לעור במזותרפיה רפואית וקוסמטיקאית.

 

מחיר טיפול במזותרפיה

* המחירים מתייחסים לטיפול בודד אחד. את המחיר לטיפול יש להכפיל ב 4 – 10 טיפולים, זמן ממוצע לטיפול מזותרפיה  (למשקיעים אפשר לעשות מזותרפיה על בסיס קבוע ולא רק טיפול זמני).

*המכשיר והחומר הזנה טובים לכחצי שנה (זאת אומרת עלות חד פעמית של טיפול על ידי אנשי מקצוע, שווה ערך לעלות של חצי שנת טיפול ביתית).

מזותרפיה ללא מחטים

מזותרפיה עם דרמה עט

מזותרפיה בהזרקה

עוד על מזותרפיה

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה – 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

* איסוף עצמי לא קיים כרגע