הנחות >>

מזותרפיה לפנים

מהי מזותרפיה לפנים? מזותרפיה לפנים היא החדרת חומרי הזנה לעומק עור הפנים (בשונה ממריחת קרם למשל על עור הפנים חיצוני בלבד).

מזותרפיה לפנים - מה זה ואיך מטפלים?

כיצד מבצעים מזותרפיה לפנים?

1. באמצעות שימוש במיקרונידלינג בדרמה עט / דרמה רולר / חותמת שיוצרים נקבים קטנים בעור ומשמשים כתעלות לחומר ההזנה (סרום או כל חומר הזנה אחר שמורחים לפני הטיפול).

2. מזותרפיה לפנים בשימוש במזרק שיחדיר את חומרי ההזנה  ישירות לתוך העור.

3. מזותרפיה לפנים ללא מחטים.

ההיסטוריה של המזותרפיה

המזותרפיה הומצאה ב 1952 ע”י רופא צרפתי בשם מישל פיסטור, במקור בכדי להזריק את התרופה קרוב לאיזור הפגוע, ובהמשך המזותרפיה הועתקה גם לתעשיית הקוסמטיקה לצורך טיפוח העור והצמחת שיער.

למה הטיפול במזותרפיה לפנים מיועד?

הטיפול במזותרפיה לפנים מיועד לשיקום וחידוש העור מכל נזק / סיבה, כמו: קמטים, פיגמנציה, צלקות מכל סוג (צלקות אקנה, צלקות ממכות, צחקות מכוויות וכו’), כתמים וכל סוג נזק לעור.

וכמובן לא חייבים לחכות שיקרה נזק  לעור, אנחנו בכל מקרה מתבגרים ונזקי העור מגיעים גם אם אנחנו חיים בצורה הבריאה ביותר. המזותרפיה טובה גם לצמצום נזקי הגיל ושמירה על חיוניות העור.

לגברים – מזותרפיה יכולה לעודד צמיחה ועיבוי זקן.

הערה: אין מזותרפיה שונה לכל בעיה ספציפית בעור הפנים. המזותרפיה היא מזותרפיה לעור הפנים והטיפול במזותרפיה לפנים זהה זהה לשיקום עור הפנים מכל נזק. משתמשים באותה שיטת מזותרפיה לפנים – לטיפול ב: צלקות אקנה, קמטים, מתיחת עור וכו’. בכל המקרים שיטת המזותרפיה זהה – ישנם רק אולי שינויים מסוימים בחומרי ההזנה לטיפולים שונים (גם לא מחייב) ועומק חדירה שונה של המחטים, שיטת המזותרפיה אבל היא אותה מזותרפיה.

איך המזותרפיה מחדשת את עור הפנים ולמה קרם לא מספיק?

המזותרפיה מחדשת את העור בזכות שתי סיבות:

הזנת עומק העור

מוצרי קוסמטיקה חודרים במידה קטנה מאוד מאוד לעומק העור, במריחה רגילה על העור מזותרפיה כאמור מגיעה לעומק העור בזכות השימוש במחטים, כשאתם חומרי הזנה משמשים לגוף כאמצעי בניה לעור הפנים.

הפעלת הריפוי הטבעי של הגוף

השימוש במחטים עצמן (בשימוש במזותרפיה לפנים עם מחטים), גורם לפציעות קטנטנות בעור, כשהגוף מרפא את אותן פציעות קטנטנות “על הדרך” הגוף משקם ומחדש את העור, בין היתר על ידי ייצור קולגן ואלסטין, אשר חשובים כל כך לבנית וחידוש העור. לשיער חשובה במיוחד גם זרימת הדם שמוגברת לקרקפת בזכות אותן פציעות קטנטנות שיצרו המחטים.

חשוב לשים לב לאורך מחטים מתאים, ולא לעשות יותר מידי חזרות על העור כי אחרת במקום לשקם את העור, יכולה להיוצר פיגמנטציה על העור.

חשוב גם לשים לב מה מורחים על העור, כי כמו שאפשר להזין את העור אפשר גם להחדיר רעלים לעור עם מוצרי קוסמטיקה לא טבעיים.

יש להימנע גם מחשיפה לשמש לאחר הטיפול. במקרים של נשים בהריון והתפרצות של בעיות עור יש להיוועץ עם רופא.

בהחלט. יש תוצאות טובות. רק צריך להתמיד כמו כל דבר ולזכור שהמזותרפיה גם תלויה בגוף של אותו אדם להחלים  – תלוי בגנטיקה, תזונה, שינה וכו’ – חשוב לתת דגש על אורח חיים בריא גם.

כן יש כאב קל, אבל לא כאב מיוחד. יש כאלה ששמים קרם אלחוש.

 

טכניקת המזותרפיה כשעושים מזותרפיה אצל קוסמטיקאית, מזותרפיה רפואית ומזותרפיה ביתית היא זהה – ההבדל נובע בדרך כלל (לא תמיד) מחדירה עמוקה יותר לעור במזותרפיה רפואית וקוסמטיקאית.

 

מחיר טיפול במזותרפיה לפנים

* המחירים מתייחסים לטיפול בודד אחד. את המחיר לטיפול יש להכפיל ב 4 – 10 טיפולים, זמן ממוצע לטיפול מזותרפיה  (למשקיעים אפשר לעשות מזותרפיה על בסיס קבוע ולא רק טיפול זמני).

*המכשיר והחומר הזנה טובים לכחצי שנה (זאת אומרת עלות חד פעמית של טיפול על ידי אנשי מקצוע, שווה ערך לעלות של חצי שנת טיפול ביתית)  – אצלנו בחנות>>

עוד על מזותרפיה

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה: 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

בחינם: בהזמנה של Derma Pen / דרמה פן

* איסוף עצמי לא קיים כרגע