הנחות >>

הצערת העור

עור הפנים שלנו

הפנים שלנו הן הדבר שמייצג אותנו יותר מהכל, ולכן לא פלא שמאז שחר האנושות חיפשו דרכים לביצוע הצערת עור הפנים באופן הטוב ביותר. אחד הגורמים המרכזיים לפגיעה של מראה עור הפנים הוא קימוטוטים וקמטים אשר יוצרים מראה של עור “מבוגר”. השאיפה של מרבית המטופלים בדרמה רולר היא לקבל טיפול של מיצוק עור הפנים בכמה טיפולים תדירים סדירים.

אפשר להגיד שבאופן כללי המטרה שלנו בסדרת הטיפולים (שמתבצעים באופן עצמאי בבית) היא הצערת העור באמצעות טיפול מזותרפי עם הדרמה רולר. לאחר שנבין כיצד דרמה רולר עובד, נבין את מידת האפקטיביות שלנו בטיפול מיצוק העור שלכם.

הצערת עור הפנים עם דרמה רולר

כדי שתוכלו להבין איך דרמה רולר מביא לתוצאות טובות של מיצוק העור, צריך להבין כיצד מזותרפיה עובדת. כשאנחנו מדברים על טיפול באמצעות דרמה רולר, אנחנו מדברים על טיפול תת עורי, כלומר חדירה לשכבת העור העליונה. הדרמה רולר הוא בעצם רולר בעל מחטים מאוד קטנות (שמגיעות בגדלים שונים, בהתאם לטיפול הנדרש), שבאמצעות חדירה לעור מאותתות למוח שיש לשלוח לאזור המסוים בעור קולגן ואלסטין שתורמים לשחזור וטיפול בעור, בין היתר לאפשרות של הצערת העור כחלק מהטיפול הכללי.

כשמשתמשים בדרמה רולר יחד עם קרמים של אנטי-אייג’ינג, אפשר לקבל תוצאות טובות יותר, כיוון שאותם קרמים יצליחו לחדור לשכבת העור העליונה, ובכך להביא לאפקטיביות גדולה יותר של החומר הפעיל בהם. מקרה קלאסי שבו מזותרפיה מביאה תוצאות יפות הוא במקרים של מיצוק עור הפנים של המטופל.

 

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה: 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

בחינם: בהזמנה של Derma Pen / דרמה פן

* איסוף עצמי לא קיים כרגע