הנחות >>

פיגמנטציה בפנים ובגוף

התמודדות עם כתמי עור

בישראל יש את אחוזי החשיפה לשמש מהגבוהים בעולם, מה שיוצר בעיות עור שונות, וביניהן גם בעיות של פיגמנטציה בעור. הדרך הכי טובה להתמודדות עם הבעיה היא הימנעות מחשיפה לאור השמש, אבל אם אתם נמצאים כאן, כנראה שאתם מחפשים פתרון להתמודדות עם פיגמנטציה בפנים ובגוף קיימת דרך הבהרת כתמי עור עם דרמה רולר או כל טיפול בפיגמנטציה בפנים או בגוף יעיל אחר.

כיצד נוצרת פיגמנטציה בעור?

לפני שנגיע לפתרון ונלמד איך טיפול בפיגמנטציה בפנים או בגוף פועל עלינו להבין את המקור לבעיה. בעיות פיגמנטציה נוצרות כתוצאה מחשיפה לשמש שגורמת ליצירה של פיגמנט מלנין (סוג של צבע) שנוצרים באמצעות תאים בגוף האדם שמייצרים מלנין. מדובר למעשה במנגנון הגנה של העור מפני הקרינה של השמש, כשהדבר בא בעיקר לידי ביטוי במקרים של פיגמנטציה בפנים או בחלקים אחרים בגוף.

פתרון לבעיית הפיגמנטציה שלך

רוב המטופלים בדרמה רולר רוצים לקבל הבהרת כתמי עור, ואכן תוך זמן קצר אפשר לראות שיפור משמעותי במצב העור של המטופל. דרמה רולר מבוסס על חדירה של מיקרו-מחטים לעור, ובדרך זו אנחנו מאותתים לעור שיש לשלוח לאזור המסוים קולגן ואלסטין, שני חומרים שעוזרים בשיקום העור. מומחים ממליצים להשתמש בדרמה רולר יחד עם קרמים שונים להבהרת העור. בדרך הזאת, אפשר לפתור בעיית פיגמנטציה בפנים ולקבל תוצאות טובות באמצעות שימוש תדיר במכשיר (בהתאם להוראות השימוש). מרבית המשתמשים מדווחים על שיפור משמעותי, כך למשל מטופלים בעלי פיגמנטציה בעור מספרים על כך שהכתמים נהיו בהירים יותר, אפילו עד למצב של היעלמות כמעט מוחלטת של הכתמים.

הטיפול בפיגמנטציה בפנים ובאזורים אחרים בגוף הוא מומלץ, ואפילו כדאי, באמצעות דרמה רולר. בשלב הזה חשוב להדגיש שהשימוש בדרמה רולר לא יוצר כאבים (מחטים מאוד קטנות), ולא משאיר סימנים או צלקות פרט לסימנים קטנים שנעלמים תוך פרק זמן קצר לאחר השימוש. ההמלצה שלנו היא שימוש בדרמה רולר עם מחטי 0.5 מילימטר, טיפול בפיגמנטציה שמהווה את הפתרון הטוב ביותר לצורך הבהרת כתמי עור בכל החלקים הגוף. אנו ממליצים להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית בכל הנוגע לשילוב של קרמים לעור יחד עם הטיפול בדרמה רולר.

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה – 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

* איסוף עצמי לא קיים כרגע