הנחות >>

נשירת שיער

ההתייחסות כאן לנשירת שיער לגברים ולנשים - הגורמים והטיפול זהים

דרמה רולר לשיער - לפני ואחרי

שאלת השאלות שמעסיקה כל כך הרבה ראשים -

"מה גורם לנשירת שיער???"

"איך אני יכול להצמיח את השיער מחדש לשיער מלא?"

אז כמו כל דבר, גם בשיער יש את הנושא של גנטיקה – שגנטיקה נחשבת גורם משמעותי מאוד בנשירת שיער, ובנושא הזה, גנטיקה, אין כמובן כל כך מה לעשות… החדשות הטובות אבל, למי שיש נשירת שיער ורוצה לעצור את הנשירה ואפילו להצמיח שיער בחזרה, שמלבד גנטיקה יש עוד גורמים שמשפיעים על נשירת השיער. אז מה עוד משפיע על נשירת שיער וניתן להשפיע עליו?

התשובה היא הזנת שורשי השיער. הזנת שורשי השיער זה הדבר העיקרי שיכול לגרום להצמחת שיער וחוסר הזנת שורשי השיער / הזנת השיער בחומרים רעילים זה מה שיכול לגרום לנשירה בשיער ולהקרחה.

איך מזינים את שורשי השיער?

נחלק את הנושא לשני חלקים:

אורח חיים בריא

א. תזונה “לא בריאה” גורמת לנימים, שדרכם עובר הדם (הדם כידוע הוא מוביל המזון והחמצן לגוף – בין שאר התפקידים של הדם) להיסתם וכך הדם אינו מגיע ומזין את שורשי השיער.

ב. תזונה לקויה מביאה עימה חוסרים של “חומרי בניה” איתם הגוף משתמש לבניית השיער.

אז מה צריך לאכול על מנת שהגוף יהיה בריא?

יש דעות שונות וויכוחים רבים בנושא התזונה, אבל על נושא אחד יש הסכמה – מזון מעובד אינו בריא.

לאכול מזון בצורתו הטבעית זה המזון הבריא והאידיאלי. כמה שיותר טבעי יותר בריא.

לא ניכנס כאן להסבר מה בדיוק המזון הבריא והאידיאלי באופן ספציפי, מכיוון שזה עולם שלם עם המון דעות שונות. כל אחד מוזמן לחקור בעצמו מה בדיוק המזון האידיאלי עבור האדם.  רק שוב נציין, באופן כללי, להימנע מאוכל מעובד ולאכול אוכל בצורתו הטבעית.

לגבי חוסרים – מומלץ לעשות בדיקת דם ולראות אם ישנם חוסרים שמשפיעים על הצמחת השיער, במידה ויש חוסרים, להשלים את החוסרים באמצעות מזוןרק במידה ואין ברירה ואין אפשרות להשלים חוסרים באמצעות מזון, אפשר להשתמש בתוספי תזונה.  בטוח אבל לא לקנות תוסף תזונה כלשהו שמבטיח הצמחת שיער ולהשתמש בו כאופציה ראשונה וטבעית (רק המזון טבעי לגוף האדם באמת).

רעלים

במקום להסתבך מה “לא טוב” לשיער (ולגוף באופן כללי), וכל פעם לבדוק דברים ספציפים, נסתכל על קו מנחה באופן כללי – הקו המנחה הוא: מה שלא טבעי הוא בגדיר רעיל, במידה כזאת או אחרת לשיער (ולגוף).

  • אז כמו שציינו בפיסקה הקודמת, תזונה לקויה מביאה לחוסר של “חומרי בניה”, ונוסיף כאן שתזונה לקויה מביאה איתה גם רעלים שגורמים לסתימת הנימים שדרכם הדם זורם, פגיעה בתפקוד הכללי של הגוף ומאמץ גדול של הגוף לפנות את אותם רעלים. 
  • חומרים חיצוניים כמו: שמפו עם חומרים כימיים אינו בריא, מקלחת עם מים שמביאים איתם גם חומרים לא טבעיים, זיהום אוויר, חומרי ניקוי, קרינה וכו’ וכו’ כל דבר שאינו טבעי. 
  • לחץ, שדובר עליו רבות כגורם לנשירת שיער,  גם נחשב לחלק מקטגוריית הרעלים, רעלים שנוצרים בגוף כתוצאה מהלחץ.

 אז בנוסף לתזונה נכונה והימנעות מרעלים, אורח חיים בריא באופן כללי יכול להוות גורם כחלק מנשירת השיער, ונציין דווקא את השינה, מבין גורמים רבים שמשפיעים על אורח חיים בריא, מכיוון שהשינה, בנוסף לתזונה נכונה  והימנעות מרעלים, הינה דבר משמעותי ביותר לבריאות הגוף שכוללת בין את היתר את השיער. האידיאלי הוא לישון לפני 22:00.

הזנה יזומה של שורשי השיער (והזרמת חמצן)

אז למרות שציינו את חשיבות אורח החיים הבריא למניעת התקרחות, אורח חיים בריא אינו מספיק.

שינוי אורח חיים, לאורח חיים בריא יכול להספיק במקרים מועטים מאוד אולי, אבל בדרך כלל נושא ההתקרחות הוא נושא שדורש “יציאה למלחמה”, עבודה מכוונות, עבודה מכוונת ורצופה – אחרת אין שינוי, בטח לא הצמחת שיער משמעותית.

מכשירי מיקרונידלינג

כשמעבירים את המחטים הזעירות שבמכשיר המזותרפיה (דרמה רולר / חותמת / דרמה פן), נוצרות מיני פציעות, מזעריות – אין מה לחשוש, אותן פציעות מזעריות בקרקפת גורמות לגוף להגביר את זרימת הדם לקרקפת, על מנת לרפא את הפציעות המזעיריות, ו “על הדרך”  שורשי השיער מוזנים. 

זה לא רק איזה הגברת זרימת דם קטנה של נניח עיסוי, אלא זרימת דם מוגברת מאוד, ובנוסף לוקח לגוף משהו כמו יומיים  לרפא לגמרי את אותן פציעות מזעריות.
יומיים של זרימת דף מוגברת ורצופה לקרקפת לאחר כל טיפול.

לפני השימוש במכשירי המחטים, מורחים את התחליב העוצמתי לשיער – אשר עשוי מפורמולה מתמציות צמחים ומינרלים מים המלח. מכשירי המחטים, מאפשרים לתחליב לחדור לעומק העור ולהעצים את ההזנה של התחליב לשיער.

תחליב לעידוד צמיחת שיער

לתוצאות מקסימליות - ממולץ לשלב:

שמפו טיפולי לעידוד צמיחת שיער

חוות דעת אחרי שנה של שימוש בדרמה רולר

להצמחת שיער

לקוח שלנו השתמש בדרמה רולר לשיער פעמיים ביום למשך שלושה שבועות!

מה היו תופעות הלוואי? מה היו התוצאות?

עוד על נשירת / עידוד צמיחת שיער

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה – 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

* איסוף עצמי לא קיים כרגע