הנחות >>

העלמת צלוליטיס

כיצד צלוליט נוצר?

מרבית הנשים בעולם, וגם חלק מהגברים (אם כי פחות), סובלים מבעיית צלוליטיס באזורים שונים בגוף. למעשה, כדי להשיג העלמת צלולייט בגוף בדרך היעילה ביותר, אנחנו צריכים להבין את תהליך ההיווצרות של הצלוליט, ואת מה שמרכיב את אותה תופעה שמטרידה אותנו.

בניגוד למה שמרבית הנשים חושבות, צלוליט הם תאי שומן רגילים לחלוטין, שנוצרים בגלל בעיה בהיצמדות של אותם תאי העור לשכבת העור העליונה (אפידרמיס). זה הדבר הראשון שעלינו לזכור כשאנחנו באים לבחון טיפול בצלוליטיס שיהיה יעיל ולא יקר.

מזותרפיה – טיפול מוכח, יעיל ובעל תוצאות נראות לעין

עכשיו אחרי שקיבלנו רקע מסוים על הבעיה, בואו נבין מה הפתרון לבעיה. הדרמה רולר מורכב מרולר של מיקרו-מחטים, שאותו מעבירים על האזור שבו רוצים לטפל ממש כמו בדרך שבה מסיידים קיר. המחטים חודרות לשכבת העור העליונה (בה נוצרות הגבשושיות) ויוצרת טיפול בצלוליט שנחשב לאפקטיבי ביותר, וזאת כיוון שלאחר הטיפול בצלולייט, הגוף מאותת למוח שיש צורך לתקן את העור שבו בוצע הטיפול, וכתוצאה מכך נשלחים לאותו אזור חומרים כמו קולגן ואלסטין שמטרתם שיקום של העור.

טיפול בצלולייט דומה למנגנון שהגוף מפעיל לאחר פציעה שטחית בגוף, שכן לאחר מכן מתחיל תהליך שיקום של העור באזור הפגוע. העלמת צלוליטיס מתבצעת באופן זהה, אלא שבמקרה של הדרמה רולר אין פציעה אמיתית בגוף.

מה הדרמה רולר שמתאים ביותר לטיפול בצלולייט?

מומחים למזותרפיה ממליצים להשתמש בדרמה רולר בעל מחטים באורך 1.0 מ”מ במקרים שבהם מדובר על טיפול בצלוליט שאינו חמור. החדירה של רולר המחטים לשכבת העור העליונה גורמת לשיקום של הצלוליטיס והעלמתו. במקרים שבהם המטופל מבקש העלמת צלולייט שרמת חומרתו גבוהה מהממוצע, דרמה רולר של 1.5 מ”מ יתאים יותר. 2 הגדלים והשימוש בהם צריך להיעשות כפעם אחת עד פעמים בחודש, או לחילופין לפי המלצה של רופא עור.

לפני שימוש יש להתייעץ עם רופא עור או קוסמטיקאית בכדי ליצור את הטיפול בצלולייט האפקטיבי ביותר בהתאם למצב היחסי של העור שלכם.

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה: 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

בחינם: בהזמנה של Derma Pen / דרמה פן

* איסוף עצמי לא קיים כרגע