הנחות >>

יוגה לפנים

בפנים ישנם מעל 43 שרירים שניתן לאמן אותם על מנת להרים ולמצק את העור, להיפטר באופן טבעי מקמטים, ולמנוע הופעתם מחדש (כתוצאה מגיל, שינויים הורמונלים, מתח, משברים וכו'), לחטב את הצוואר, להעלים סנטר כפול ולהבהיר את גוון העור.

המצח יתרומם, הקמטים יטשטשו/ייעלמו, העיניים תהיינה פקוחות יותר, העפעפיים יתרוממו, הלחיים יקבלו את נפחם בחזרה, זוויות הפה יתרוממו, קו הלסת יחזור, הצוואר יימתח…

ואת/ה תחזר/י להיראות במיטבך:)

תרגילי יוגה לפנים לדוגמא:

רשימת השמעה

53 קטעי וידאו

מידע נוסף ושאלות נפוצות:

יוגה לפנים, היא שיטה של תרגילים למתיחה, מיצוק, הידוק העור והפחתת סימני ההזדקנות בפנים, זרימת דם וחמצן טובה יותר לפנים, חידוש הקולוגן והאלסטין בצורה טבעית וכל זאת על ידי הפעלת שרירי הפנים בעזרת הידיים. הידיים הן בעצם סוג של משקולת לפנים על מנת ליצור התנגדות לשריר ולגרום לו לפעול בצורה חזקה יותר.

מומלץ לתרגל פעמיים ביום, בבוקר ובערב לפני השינה . כאשר מתחילים את התרגול בבוקר , התרגול מעיר לנו את השרירים וגורם למראה מתוח יותר ולמודעות בתנועות הפנים במשך היום . התרגול לפני השינה מרגיע את השרירים ואת המתח שהצטבר במהלך היום .

Practice Makes Perfect.
לכן התאמנ/י כמה שיותר. אם אינך יכול/ה להזיז שריר / שרירים מסוימים במהלך התרגול, זה נובע משום שאותם שרירים רדומים ולא השתמשת בהם זמן רב, לכן עלייך להמשיך ולהתאמן עד שתצליח/י להניע אותם. תאמינ/י בעצמך שאת/ה מסוגל/ת ותתפלא/י לראות כיצד התוצאות יגיעו במהרה . כשאת/ה מבצע/הת את התרגיל על אותם שרירים חלשים, התמקד/י בשרירים כמה שניתן.

בהחלט לא. במידה והינך פועלת על פי ההנחיות בתכנית ושמ/ה לב בתשומת לב רבה כאשר הינך אוחז/ת בפנייך שאינך מקמט/ת איזורים אחרים אין סיבה שיווצרו לך קמטים חדשים. הזזת שרירי הפנים במהלך היום יום שלנו על ידי הבעות הפנים הם אלה שגורמים לנו לקמטים חדשים ולא רצויים. הזזת השרירים בצורה נכונה ומודעות להבעות הפנים שלנו במהלך היום הם אלה שיגרמו לכך שהקמטים לא יחמירו ובהחלט יעלמו ו/או יחלשו. יוגה לפנים עוזרת לשרירי הפנים להירגע ולהתחלת מודעות הבעות הפנים במהלך היום.

נורמלי לחלוטין! התחושה הנפלאה הזו אומרת לך כי הפעלת את השרירים בצורה טובה ונכונה וכי הם מתחילים לעבוד.

כן ולא. לאחר טיפול בוטוקס השרירים באותו איזור משותקים לכן קשה מאוד לבצע את התרגול. אם התחלת להרגיש כי את/ה מתחיל/ה להזיז את שרירי הפנים באותו איזור את/ה בהחלט יכול/ה להתחיל ולתרגל את שיטת פייסיוגה- פיט.

לפני ואחרי

הנחות שוות

ברכישה מעל 190 ש"ח – משלוח חינם לנקודת איסוף או משלוח עד הבית ב20 ש"ח.

שתי אפשרויות משלוח:

נקודת איסוף: 

מחיר רגיל: 20 ש”ח.
חינם – ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 7 ימי עסקים.
כשהמשלוח מגיע לנקודת איסוף נשלחת הודעת sms.

משלוח עד הבית: 

מחיר רגיל: 39 ש”ח.

בהנחה – 20 ש"ח, ברכישה מעל 180 ש"ח.

זמן הגעה: 2 עד 5 ימי עסקים.
השליח יוצר קשר טלפוני לפני הגעה.

* איסוף עצמי לא קיים כרגע